#1 2014-08-14 11:43:23

maciekhka

http://www.przemo.org/phpBB2/forum/files/uz_146.gif

Zarejestrowany: 2014-07-01
Posty: 5

Rekrutacja na chat moda maciekhka

Witam chciałbym dziś na ręce administracji serwera EnderChest złożyć podanie o chat moda. Oto ono:

Czy posiadasz VIP: TAK
Twój nick: maciekhka
Twoje imię: Maciej
Twój wiek: 17
Jak długo grasz w Minecrafta?: 5 lat
Jak długo grasz ogólnie na serwerach? : 5 lat
Jak długo grasz na naszych serwerach? : nie wiem (może 3 - 4 miesiące)
Ile czasu możesz poświęcić na potrzeby serwera : dziennie około 4-5 h
Jak lub co chciałbyś usprawnić na serwerze? : chciałbym pomagać graczom w poprawnym pisaniu (ortografia, interpunkcja itp.)
Dlaczego uważasz, że to ty powinieneś zostać wybrany? : Ponieważ znam ortografię i no nie wiem co tu napisać (jeśli uważasz że nie znam proszę abyś mi to napisał)
Czy pełniłeś kiedyś na innych serwerach jakieś funkcje[Nie wypisuj gdzie, nie bierz pod uwagę serwerów LAN/hamachi] : TAK
Czy posiadasz Mikrofon, TeamSpeak 3 lub Skype : Mikrofon - NIE , TeamSpeak 3 - NIE , Skype - TAK
Coś, co chciałbyś dodać od siebie:Nie wybierajcie mnie ze względu na to że np. dużo tu napisałem o sobie a wybierajcie tych których uważacie że chociaż słabo napisał to nadaje się na tego chat moda chyba że okaże się że ja się najlepiej na to stanowisko nadaję chociaż myślę że jest wiele innych osób lepszych ode mnie .

Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.swintuszek.pun.pl www.gniotki.pun.pl www.coledylanzprouse.pun.pl www.bloodyelite.pun.pl www.discoas.pun.pl