#1 2014-08-10 13:39:53

Chief

http://www.przemo.org/phpBB2/forum/files/uz_146.gif

Zarejestrowany: 2014-08-10
Posty: 1

Rekrutacja na CheatModa

Witam! Chciałbym się zgłosić na CheatModa.
Czy posiadasz VIP: NIE
Twój nick: Chief
Twoje imię: Mateusz
Twój wiek: 15 lat
Jak dłygo grasz w minecrafta: 4 lata
Jak długo grasz ogólnie na serwerach: 4 lata
Jak długo grasz na naszych serwerach: zaledwie tydzień
Ile czasu możesz poświęcić na potrzeby serwera: zależy (mam szkołę i chce się uczyć) ale około to 2-3 godz dziennie
Jak lub co chciałbyś usprawnić na serwerze: Chciałbym usprawnić na serwerze bardziej rozbudowany spawn oraz pvp.
Dlaczego uważasz, że to ty powinieneś zostać wybrany: Znam ortografię, jestem pomocny czasem mogę też zastąpić ważne osoby na serwerze i przede wszystkim nie okradam
Czy pełniłeś kiedyś na innych serwerach jakieś funkcje[Nie wypisuj gdzie, nie bierz pod uwagę serwerów LAN/hamachi]: Tak pełniłem VIP'A
Czy posiadasz Mikrofon, TEAMSPAKE 3 lub Sykype: Posiadam Skype (nie rozmawiam przez kamerkę)
Co, co chciałbyś dodać od siebie: Mieszkam w okolicach Wrocławia, interesuję sięgrami, informatyką i minecraft'em. Jak mówiłem znam ortografię i nie będę ukrywał, że interesuję mnie ta ranga.
To byłby również dla mnie wielki zaszczyt pomagać administracji ale i przede wszystkim graczom.

Myślę,że rozpatrzycie państwo moją rekrutacje pozytywnie.
Pozdrawiam Chief

Ostatnio edytowany przez Chief (2014-08-22 14:55:24)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xviiihtpn.pun.pl www.swintuszek.pun.pl www.coledylanzprouse.pun.pl www.discoas.pun.pl www.bloodyelite.pun.pl