#1 2014-07-14 04:48:30

VoltexTV

http://www.przemo.org/phpBB2/forum/files/uz_146.gif

Zarejestrowany: 2014-07-14
Posty: 2

Podanie na JuniorAdmina VoltexTV

Czy posiadasz VIP:Nie
Twój nick:VoltexTV
Twoje imię:Paweł
Twój wiek:15
Jak długo grasz w Minecrafta?:6 lat
Jak długo grasz ogólnie na serwerach? :5 lat
Jak długo grasz na naszych serwerach? :2 tygodnie
Ile czasu możesz poświęcić na potrzeby serwera :2-4 godziny
Jak lub co chciałbyś usprawnić na serwerze? :Mógłbym pomagać administracji z pluginami, ponieważ się na nich dobrze znam. Pomogę w budowaniu serwera.
Dlaczego uważasz, że to ty powinieneś zostać wybrany? :Jestem miłym, uczciwym i spokojnym graczem. Bardzo trudno jest mnie zdenerwować. Jestem pracowity nigdy nie siedzę na serwerze bezczynnie tylko buduje sobie gildie lub zbieram itemy. Bardzo bym chciał pomóc administracji bo wiem, że ogarnięcie całego serwera nie jest łatwe.
Jakich pluginów znasz komendy [wypisz pluginy] :Authme, factions, otherdrops, essentials,toppvp, worldedit,worldguard combattag, automassage spamguard-Znam komendy do wszystkich potrzebnych pluginów-Znam wszystkie na pamięć.
Czy pełniłeś kiedyś na innych serwerach jakieś funkcje[Nie wypisuj gdzie, nie bierz pod uwagę serwerów LAN/hamachi] :Byłem właścicielem serwera Survival+Frakcje  i byłem Technikiem na HardCore
Czy posiadasz Mikrofon, TeamSpeak 3 lub Skype :Niestety nie, ale mogę się kontaktować z administracją jak i z graczami poprzez czat
Coś, co chciałbyś dodać od siebie:Mam nadzieję, że uda mi się zostać JuniorAdminem, ponieważ bardzo mi na tym zależy. Jestem pracowity, miły,uczciwy,spokojny. Bardzo trudno jest mnie zdenerwować. Proszę o przemyślenie podania

Ostatnio edytowany przez VoltexTV (2014-07-14 04:55:28)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gniotki.pun.pl www.discoas.pun.pl www.swintuszek.pun.pl www.xviiihtpn.pun.pl www.bloodyelite.pun.pl