#1 2014-07-07 23:40:43

MineAdiii

http://www.przemo.org/phpBB2/forum/files/uz_146.gif

Zarejestrowany: 2014-07-07
Posty: 2

Podanie na JuniorAdmina - MineAdiii

Czy posiadasz VIP: tak, SuperVIP
Twój nick: MineAdiii
Twoje imię: Adrian
Twój wiek: 16
Jak długo grasz w Minecrafta?: 3 lata
Jak długo grasz ogólnie na serwerach? : 2 lata
Jak długo grasz na naszych serwerach? : 2 miesiące
Ile czasu możesz poświęcić na potrzeby serwera : do 5 godzin dziennie
Jak lub co chciałbyś usprawnić na serwerze? : chciałbym żeby czat był bardziej ogarnięty, unikania niepotrzebnych awantur itp. Chciałbym wprowadzić więcej eventów/zabaw, dzięki którym serwer mógłby zyskać więcej graczy, a dzisiejszym graczom umilić i polepszyć czas spędzony na serwerze. Oczywiście mam sporo pomysłów różnych budowli, które mogłyby zostać wprowadzone. Chciałbym dodać nowe, ciekawe pluginy.
Dlaczego uważasz, że to ty powinieneś zostać wybrany? : uważam, że ja powinienem być wybrany, ponieważ chętnie odpisuje i pomagam graczom, którzy mają z czymś problem. Jestem otwarty na różne ich pytania. Nie lubię kłótni, więc myślę, że z czatem i rozgrywką nie powinno być większych problemów. Myślę, że mam więcej zalet niż wad.
Jakich pluginów znasz komendy [wypisz pluginy] : Plotme, WorldEdit, AntiRelog, ChestShop, AutoSaver, AuthMe, AutoMessage, AzRank, BKCommonLib, Factions
Czy pełniłeś kiedyś na innych serwerach jakieś funkcje[Nie wypisuj gdzie, nie bierz pod uwagę serwerów LAN/hamachi] : tak, ChatMod, Mod
Czy posiadasz Mikrofon, TeamSpeak 3 lub Skype : wszystko wymienione
Coś, co chciałbyś dodać od siebie: od siebie chciałbym dodać tyle, że jestem otwarty na nowe propozycje dotyczące serwera. Zależy mi na wyższej randze, wiem co to znaczy i znam tą odpowiedzialność. W sprawach wspierania serwera nie powinno być kłopotów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xviiihtpn.pun.pl www.coledylanzprouse.pun.pl www.discoas.pun.pl www.bloodyelite.pun.pl www.swintuszek.pun.pl